• تلفن: (3خط)46568174 – 031
  • همراه: 09120394845
  • ایمیل: info@fna-company.com

درباره ما

شرکت مهندسی فناوران نفت ابزار


شرکت مهندسی فناوران نفت ابزار به عنوان یکی از شرکت های تولیدی و صنعتی دانش بنیان در سال 1387 با هدف تولید و تجهیز جایگاه های توزیع سوخت تشکیل و راه اندازی گردید. درابتدا در عرصه تولیدفعالیـت خود را با کسب دانش فنی و راه اندازی خط تولید پیمـانه گر تلمبه های توزیع سوخت آغاز نمود و در ادامه برنامه کاری خود به تولید جایگاه های پیش ساخته و سریع النصب روی آورد.
شرکت مهندسی فناوران نفت ابزار با توجه به نیاز بازار تصمیم به راه اندازی خط تولید جایگاه های پیش ساخته و سریع النصب سوخت نموده و با هر چه مطرح تر شدن نام شرکت در صنعت توزیع و ارائه انواع جایگـاههای سوخت پیش ساخته و سریع النـصب ، تقاضای مشتریان پیشرو برای محصولات جدید و با کیفیت خود باعث این امر گردید که در طی چند سال علاوه بر بیشترین سهم فروش در بازار تلمبه و دسپنسر ،عنوان بزرگترین تولید کننده تجهیزات جایگاه های توزیع سوخت سریع النصب در کشور را نیز برای فناوران نفت ابزار به ارمغان بیاورد .
لذا در برنامه مدون و براساس تحقیقات علمی تصمیم به طراحی ، ساخت و عرضه جایگاه های سیار و پیش ساخته سریع النصب مختلف از جمله سریع النصب ساحلی ، شهری ، توزیع سوخت قطار و … را در سطح کشور گرفت که با ابداعات جدید و نوین خود در کشور در سطح اول قرار دارد .
در این مسیر با طرح شعار « باکمترین هزینه صاحب جایگاه سوخت شوید » درسال 1387 مراحل ساخت ، مونتاژ و عرضه این محصولات را آغاز کرده و اکنون بعد از چندین سال تلاش مستمر پرسنل مجرب این کارخانه در پی هرچه سربلندتر کردن ایران عزیزمان هستیم.
امروزه شرکت مهندسی فناوران نفت ابزار با رویکردی مبتنی بر خلاقیت و با در نظر گرفتن نیاز روز صنعت کشور قادر به ساخت محصولات نوآورانه و ابداعات تحسین برانگیزی از قبیل :
جایگاه های سریع النصب،جایگاه های سوخت سیار، جایگاه سیار چرخ دار، جایگاه های پیش ساخته ساحلی ،جایگاه های تک سکو ، سوخت رسان امدادی، سوخت رسان هواپیما و بالابرقایق است که طراحی ، ثبت ایده ، ساخت و نصب همه این محصـولات در انحصار شرکت مهندسـی فناوران نفت ابـزارمی باشد .

rzome 300x86 - درباره ما

aks3 1 - درباره ما

حسین یاوری

کارشناس فروش

فـارغ التحصیـل دانشگاه اردستـان در رشـته کـامپیـوتر کـه در زمینـه فـروش و بـازریابـی شـرکت در حال فعالیت می باشند، در صورت نیاز به راهنمـایی با شبکـه اجتمـاعی تلگـرام تمـاس حـاصل فرمایید .

23 - درباره ما

حمیدرضا نواب

کارشناس فروش و تدارکات

بیش از 3 دهه تجربه کاری در زمینه های فروش ، تدارکـات و روابط عمومی داشته و هم اکنون در زمینه فروش و تدارکات مشغول بکار هستند. در صورت نیاز به راهنمایی با شبکه اجتماعی تلگرام تماس حاصل فرمایید .

362 - درباره ما

سودابه شباهنگ

کارشناس فروش و CRM

فــارغ التحصیـل دانشگــاه علـوم و فنـون بابل در رشـتـه کامپیوتر کـه دارای گواهینـامه معتـبر بین المللی دوره ارتباط با مشتریان از مجمع عالی نخبگان ایران می باشند .

aks5 - درباره ما

فرامرز فلاح پور

کارشناس فروش و تبلیغات

فارغ التحصیـل دانشگاه آزاد نجف آبـاد در رشته مکـانیک گـرایش سیـالات که در زمینـه کنتـرل کیـفیـت، تبـلیغـات و فـروش شـرکت در حـال فعالیت می باشند. در صورت نیاز به راهنمایی با شبکه اجتماعی تلگرام تماس حاصل فرمایید .