شماره تماس :  4 - 95011861 - 031 / تلفن همراه : 45 - 09120394844 / پست الکترونیک : info@fna-company.com   

سوالات متداول

fna COMPANY

تفاوت جایگاه های سیار نسبت به جایگاه های متداول در سطح شهر چیست؟

جایگاه هایی هستند که تمام تجهیزات یک جایگاه سوخت معمولی را داشته و همانطور که از نام آن مشخص است قابلیت، حمل و استقرار در محل دیگر را دارد. در جایگاه های سیار، نیازی به زیر سازی خاص یا عملیاتی برای راه اندازی نیست و بلافاصله بعد از خرید در هر محلی که مورد نیاز باشد قابل حمل و آماده استفاده خواهند بود .

امنیت مخازن سوخت در جایگاه های سیار به چه صورت تضمین می شود ؟

مخازن سوخت جایگاه های سیار به صورت دو جداره می باشد ، جداره اول پس از ساخت توسط واحد کنترل کیفیت به صورت پنوماتیک تست می شود و پس از دریافت تاییدیه لازم مراحل ساخت جداره دوم با فاصله هوایی 4 سانتیمتر قرار می گیرد که بعد تست جداره دوم توسط واحد کنترل کیفیت شرکت مخزن به تاییدیه نهایی می رسد . البته به جای ساخت جداره دوم با فاصله هوایی 4 سانتیمتر می توان از ترکیب عایق پتویی پشم سنگ و سرامیک بنا به درخواست مشتری استفاده کرد .
همچنین جهت امنیت بییشتر بدلیل وجود سوخت بنزین یا گازوئیل می توان از تبیعه مواد ضدانفجار ( اکسس ) در داخل مخزن استفاده کرد و قابلیت ضد انفجاری فرآورده را به پایین ترین سطح ممکن رساند.

آیا مخازن سوخت دارای نقشه و تاییدیه خاصی می باشند؟

کلیه محصولات شرکت فناوران نفت ابزار براساس استانداردهای جهانی ساخته می شوند و در ساخت مخازن سوخت از نقشه هایی که مورد تایید شرکت ملی پخش و فرآورده های نفتی ایران استفاده می شود و کلیه مخازن توسط واحد کنترل کیفیت شرکت فناوران نفت ابزار تست پنوماتیک یا هیدرواستاتیک می شوند و در نهایت نماینده شرکت ملی پخش نیز مخازن را بررسی و گواهی تاییدیه صادر می کند.

سرویس نگهداری وتامین فناوران درچه حد است؟

شرکت فناوران نفت ابزار جهت رضایت شما مشتریان علاوه بر استفاده از با کیفیت ترین و استاندارترین قطعات در ساخت محصولات خود این امکان را نیز فراهم نموده تا قطعه در خواستی شما را بنا بر داشتن استاندارد مربوطه در محصولات خود بکار برد، شرکت فناوران نفت ابزار خدمات تامین و نگهداری محصولات خود را به مدت 10 سال تضمین می نماید.

ضمانت اجرایی شرکت فناوران نفت ابزار چیست؟

شرکت فناوران نفت ابزار با داشتن تاییدیه شرکت ملی پخش و فرآورده های نفتی ایران برای مخازن و طراحی ، ساخت محصولات طبق استانداردهای مطرح دنیا توانسته تعداد کثیری از مشتریان را برای خود جذب نماید و این اعتماد باعث ماندگاری همکاری بین شرکت فناوران نفت ابزار و مشتریان شده است .

چرا باید به شرکت فناوران نفت ابزار اعتماد کرد؟

شرکت فناوران نفت ابزار از سال 1387 فعالیت خود را در زمینه جایگاه های سوخت آغاز نمود این شرکت با داشتن ثبت اختراع و قرار داشتن در وندر لیست شرکت نفت و کالای نفت تهران توانسته رزومه ای قابل قبول برای خود فراهم نمایید و جزء برندهای اول در زمینه احداث جایگاه سوخت باشد.

مزیت نسبی شرکت فناوران نفت ابزار چیست؟

بومی سازی و دسترسی کلیه قطعات به همراه پشتیبانی 10 ساله محصول ، استفاده از آخرین تکنولوزی در ساخت محصولات از مزایای شرکت فناوران نفت ابزار می باشد.

چرا باید با یک برند داخلی همکاری کرد ؟

شرکت فناوران نفت ابزار به دلیل عدم وابستگی به کشورهای دیگر در تامین قطعات و بهره گیری از مدیران ، مهندسان و کارگران مجرب و مسلط در امور مربوطه توانسته است این اطمینان را در مشتری از نظر کیفیت و خدمات پس از فروش ایجاد کند.

مشاوران ما پاسخگوی سوالات شما هستند

طراحی سایت و سئو توسط: اسپادان وب