شماره تماس :  4 - 95011861 - 031 / تلفن همراه : 45 - 09120394844 / پست الکترونیک : info@fna-company.com   

لیست خدمات

اولین جایگاه هوشمند ایران I-GAS

اولین جایگاه هوشمند ایران با همکاری شرکت فناوران نفت ابزار ،نفت ابزار ، کهاب گستران آیریک ،شرکت پتروآیریک در اوایل سال 1397 افتتاح گردید .

اطلاعات بیشتر

خودرو سوخت رسان اینترنتی

خودرو سوخت رسان اینترنتی توسط شرکت مهندسـی فناوران نفت ابزار به سفارش برند پتروآیریک طـراحی و مراحل تولید آن انجام شد و برای اولین بار در ایران و تهران شروع بکار کرد،این پروژه برای رفع مشکل ترافـیک در کلان شهرها بخصوص تـهران که امکـان ساخت جایـگاه با مشکل روبروست و همچنین جهت رفع آلودگـی و خودروهایی که در راه مانده اند بهترین امکان است که تنها با نصب یک اپلیکیشن در گوشی سوخت خود را در هرکجای تهران فراهم کنند .

اطلاعات بیشتر

جایگاه سیار کانتینری

جایگاه هایی هستند که تمام تجهیزات یک جـایگاه سوخت معمولی را داشته و همانطـور که از نام آن مشخص است قابلیت، حمل و استقرار در محل دیگر را دارد. در جایگاه های سیار،نیـازی به زیر سازی خاص یا عملیـاتی برای راه انـدازی نیست و بلافاصلـه بعد از خرید در هر محلی که مورد نیاز بـاشد قابـل حمل و آمـاده استفـاده خواهند بود . به علت وزن و حجم بهینـه شده این محصـول همـراه با رعـایت استـاندارد های بارهای ترافیکی مشکـلی در تـرددهای جـاده های شهـری و بین شهـری ندارد، کلیه قطعـات مکانیکی ،الکترونیکی موردنیاز به همراه مخزن دو جداره نصب شده در کانتینر زیبای آن در مدل های چرخ دار و کانتینری قابل ارائه خواهد بود .

اطلاعات بیشتر

جایگاه های کوچک شهری

جایگاه های کوچک شهری بـرای نخستین بار در اصفهـان بنا به درخواست شرکت پـتروآیریک، توسط شرکت فنـاوران نفت ابـزار طراحی ،ساخت و به طـور رسمی به بهره‌بـرداری رسید. جـایگاه های کوچک شهری همانند جایگاه های سنتـی و مدرن بوده با این تفـاوت که نیازمند  به حداقل مساحت زمین، سرعت راه اندازی بالا و کاهش آلودگی هوا از ویژگی های بارز این جایگاه ها می باشد .

اطلاعات بیشتر

جایگاه سریع النصب ( پیش ساخته )

جایگـاه سریع النصب ایستگاه تحویل سوختی است که کلیه امکانـات یک جایگـاه معمولی را به صورت کوچک شده و بدون افت کیفـیت و خدمـات دارا می باشد، این جایگاه به دو صورت سریع النصب ( پیش ساخته ) و سـریع النصب سـاحلی بـرای اولیـن بار در ایـران توسط شرکت فنـاوران نفت ابـزار اختراع و به تولیـد رسیده است .

اطلاعات بیشتر

ساخت انواع مخازن ذخیره سازی سوخت

شرکت مهندسی فنـاوران نفـت ابـزار ،بــزرگتـرین واحـد صنعتـی تولیـدکننده مخـزن هـای سوخت ( بنزین، گازوئیـل، نفت سفید و …) در استـان اصفهـان می باشد و با اختصـاص فضـایی حدود 20000 متـرمربع اقدام به ساخت انواع مخازن با ظرفیت،ابعاد و ضخامت های مختلف نموده است،این شرکت هماهنگ با نقشه های تایید شده شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایـران اقدام به ساخت مخازن سوخت نموده و همچنین کلیـه مخزن های ساخت این شرکت دارای تاییـدیه شرکت ملی پخش فراورده هـای نفتـی ایران می باشد .

اطلاعات بیشتر
طراحی سایت و سئو توسط: اسپادان وب